• Dekorasyon ve Tadilat

  Dekorasyon işinin vazgeçilmezi olan alçı, uzun bir geçmişi ve iyi bir geleceği olan mükemmel bir yapı malzemesidir. Çağdaş Yaşamın gereklerine son derece uygun olan Alçıpan, ortası alçı iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart ve özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Alçıpanlar metal iskelet üzerine vida ile, ahşap iskelet üzerine çivi veya vidaile, yada mevcut duvar üzerine yapıştırma alçısı ile kolaylıkla uygulanabilir. Alçı hayatınızı kolaylaştırırken şık bir görünüm sağlar ve hem ekolojik olarak hem sağlığınızla müthiş bir uyum sağlar.

   

  Tadilat ve Tamirat işleriniz için size çok yakınız. Ücretsiz olarak tadilat yapılacak yeri inceliyor ve en uygun fiyatı veriyoruz. Ev, banyo ve mutfak  tadilatlarınızı Türyapı olarak yapalım, huzur ile kullanın.

   

  Tadilat işi zahmetli ve dikkat gerektiren bir iştir. Deneyimi olmayan ve sadece tadilat işi alma hevesi olan acemi ustalarla onlarca tadilatın yarıda kaldığına şahit olduk. Bu işte daha çok organize olmuş komple tadilat işini tek merkezden yürütebilecek oluşumlar tercih edilmelidir.

   

  Konyada dekorasyon işleri, parke işleri, fayans işleri başta olmak üzere, çelik kapı, cam balkon gibi işlerinizde de yardımcı olarak tamir için girdiğimiz yerden tüm işleri bitirerek çıkıyoruz.