• Pvc kapı pencere sistemleri montaj ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.
  Konya firması olan goorcak Pen, 1996 yılında başladığı faaliyetine, yılların da kattığı tecrübe ve heyecanla, siz değerli müşterilerimizin de desteğiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.
   
  Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; bunu kurum kültürü haline getirmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
   
  Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. 
   
  Firmamız; kooperatif inşaatları, toplu konut inşaatları, iş merkezi inşaatları, tek daire, villa gibi iş ve yaşam alanlarının pvc kapı pencere ihtiyaçlarının üretim ve montaj işlerini anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.
  Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız montaj, dizayn ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir. 
   
  Geçmişten gelen tecrübe ve birikimimizi günümüze kadar taşıyıp kaliteli hizmet anlayışımızı ve iş ahlakımızı, sizlerden aldığımız güçle faaliyetimize devam ediyoruz.